اینترنت

اینترنت چیست؟

اينترنت نام شبکه اي است که در آن ميليونها کامپيوتر از سراسر جهان به هم متصل شده اند. اين کامپيوترها يا براي شرکت هاي بزرگ مي باشند که تنها برنامه نويسان قادربه ارتباط با آنها هستند يا اينکه از جمله کامپيوترهايي هستند که در خانه مورد استفاده قرار مي گيرند.

اپلیکیشن چیست ؟

ابتدا برای معرفی اپلیکیشن باید بگوئیم که تمامی نرم‌افزارهایی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم بنوعی اپلیکیشن محسوب میشوند  و تنها نرم‌افزارهایی مانند نرم افزار سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها بحساب نمی آیند.

همانطور که می دانید موبایل ها و تبلت های smart ( هوشمند) نیز همانندکامپیوترها نرم افزارها و برنامه های مختلفی دارند. که  در بازار آنها را بیشتر با واژه اپلیکیشن یا به اختصار App میشناسند.که در واقع بمعنی همان اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار موبایل میباشد.

شرکت گلدیس تبریز با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار اندروید و  IOSتمامی نیاز های شما را در زمینه برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن ، برطرف خواهدکرد.

خدمات تولید محتوا برای وب سایت ها

شما باید مطمئن شوید که با قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی،کاربران را به سمت وب سایت خود می کشانید!

بازاریابی محتوا |  : Content marketing در واقع نوعی از بازاریابی است که به فرایند تولید و به اشتراک گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می شود، می پردازد. این محتوا و اطلاعات می تواند به انواع مختلفی چون اخبار تحلیلی، ویدیو، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافی، مطالعه موردی، راهنما و دستور العمل ها، سوالات و پاسخ، مقالات و تصاویر و… تولید و منتشر گردد.

بازاریابی محتوایی ، در واقع روشی برای فروش است، یعنی اینکه شما با تولید محتوای مناسب و کاربردی بتوانید افراد را جذب محصول خود کنید و در نهایت فروش و کسب درآمد اتفاق بیافتد!

بازاریابی محتوا چگونه متولد شد؟

یه جمله ساده پاسخ این جمله است! بشر امروز آگاه است، می داند و می خواهد بداند!

طراحی و راه اندازی فروشگاه آنلاین

مسلما یکی از راهکارهای فروش محصولات در دنیای امروز ، فروش از طریق بسترهای اینترنتی مخصوصا راه اندازی فروشگاه آنلاین یا فروشگاه اینترنتی است!

فروشگاه های آنلاین امروز می توانند هر آنچه را که می توان در دنیای واقعی امروز به فروش رساند را ، باز هزینه کمتر، سرعت بیشتر و مسلما بازار بسیار بزرگتر از هر فروشگاهی در سطح شهر ها و فضای فیزیکی به فروش برسانند .

فروشگاه آنلاین در واقع عبارت است از شعبه ای بزرگ از کسب و کار و فروشگاه شما در فضای مجازی که بسادگی در آن مراحل : معرفی، بازاریابی ، سفارش ، فروش و مدیریت مشتریان بسادگی در آن صورت میگرید!

چرا طراحی وب سایت ؟

نیاز به اطلاع رسانی، از دیرباز یکی از مهمترین دغده های ذهنی انسان بوده است، اطلاع رسانی درباره هر آنچه لازم است دیگران از وجود یا وقوع آن مطلع باشند.
بشر نیز در طی سالیان متمادی تلاش بسیاری برای رفع این نیاز انجام داده است و روش های مختلفی را آزموده است. امروز نیز با گسترش دنیا اینترنت و وب، قیمت تمام شده پایین، سرعت بالا، دسترسی از هر نقطه و باده بالا باعث شده، اطلاع رسانی در این دنیا ( دنیای مجازی) هر روز بیش از پیش مورد توجه افراد و صاحبان مشاغل و کسب و کار ها قرار گیرد. در این بین یکی از مهمترین ابزار های اطلاع رسانی، طراحی وب سایت استاندارد و کاربردی می باشد.

مسلما یکی از اساسی ترین نیاز ها جهت اطلاع رسانی، آگاه سازی ، بازاریابی و برند سازی وتجارت الکترونیک، طراحی ، اجرا و بروز رسانی یک وب سایت استاندارد، زیبا و در عین حال کاربردی است.

گلدیس تبریز ، با توجه به تجربه هایی که قبلا گردآوری کرده است ، شما را در رسیدن به این هدف یاری خواهد کرد.

01

وب سایت

02

فروشگاه اینترنتی

03

سئو و آنالیز سایت

04

اپلیکیشن اندروید Andriod و IOS