تعريف هداياي تبليغاتي و كاربرد هاي آن:
هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي  برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام ، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر  هداياي تبليغاتي يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادي در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد. حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدايای تبليغاتي و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحي هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتي خود استفاده مي كنند ارائه هدایایی خلاق كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودي مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.
مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و … باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد..
طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.
چرا باید از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده کنیم؟

چه یک متخصص حرفه ای تبلیغات در سازمان بزرگ باشید چه صاحب کسب و کار کوچک ، از متخخصان بیشمار تبلیغات در دنیا مطلع هستید. اما ما اینجاییم تا در مورد بهترین گزینه برای تبلیغات برند شما صحبت کنیم. کیفیت لوگو محصولات تبلیغاتی اولین موردی است که باید در همه هدایای تبلیغاتی رعایت شود. در اینجا از لیوان تا ساک دستی هر چیزی که برای تبلیغ با هزینه کم می خواهید وجود دارد. ما مفتخریم که ارائه دهنده بهترین هدایا تبلیغاتی با کیفیت و با چاپ حرفه ای هستیم، تا یک راه کاملا مقرون به صرفه برای تبلیغات کسب و کار شما مشتریان عزیز ایجاد کنیم.

  • ارزش های خود را در شعار تبلیغاتی بنویسید

اگر مشتری خود را می شناسید و می دانید چه چیزی نظرش را جلب می کند، می توانید از آن کلمات در شعار تبلیغاتی خود استفاده کنید.

  • ایجاد آگاهی پایدار

تحقیقات حاکی از این بوده است که مردم نام برندی را معمولا به یادشان می آید که از آن هدیه تبلیغاتی دریافت کرده اند.

  • ارزش خرید

به طور متوسط افراد هیچ تصوری از هزینه تولید هدایای تبلیغاتی ندارند. آن‌ها به احتمال زیاد هزینه را برآوردمی‌کنند چون فرضیات آن‌ها براساس هزینه خرید یک مورد است نه تعداد بالا.

نمایش نمونه کارهای فیلم و عکس

سررسید | سالنامه

تقویم دیواری | تقویم رومیزی

ساعت دیواری | ساعت رومیزی

ست مدیریتی

هدایای تبلیغاتی مدرن و نفیس

انواع خودکارهای تبلیغاتی و تحریر

برای دانلود کاتالوگ های هدایا روی شکل دایره ها کلیک کنید.

  • مجموعه تقویم 1399

برای دانلود روی شکل دایره کلیک کنید.

  • مجموعه هدایای 1399

برای دانلود روی شکل دایره کلیک کنید.

  • نمونه سررسید های 1399

برای دانلود روی شکل دایره کلیک کنید.

  • نمونه سررسید های 1399

برای دانلود روی شکل دایره کلیک کنید.

  • ست اداری و …

برای دانلود روی شکل دایره کلیک کنید.