با ما برندتان را مطرح کنید!

تماس بگیرید

متفاوت ظاهر شوید

طراحی و چاپ

تبلیغات ریشه در زندگی اجتماعی انسانها دارد. طی این پروسه فروشنده و تولید کننده سعی می‌کند که مشتری یا خریداران را از وجود این محصول و خدمات آگاه کند.
تبلیغ آگهی به مطالبی گفته می‌شود که جهت آگاه کردن عموم مردم تهیه و به روشی مناسب منتشر می‌گردد. این گونه ار طراحی‌ها می توانند بصورت چاپی و یا غیر چاپی باشند. همچنین از نظر مالکیت می توانند به دو گروه دولتی و غیر دولتی تقسیم می‌گردند.

بیلبورد | پایه بنر | انواع تابلو
 

بیلبورد یا آگهی‌نما (مصوبه فرهنگستان زبان)، به تابلوی بزرگی گفته می‌شود که فضای مناسبی برای نصب آگهی، در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا می‌گذارد. بطور کلی به هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی بر آن باشد اطلاق می‌شود. اما امروزه، بیشتر به معنای تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده ‌است که بر پایه‌های بلندی قرار گرفته و از فواصل دور قابل دیده شدن هستند.
انواع تابلو استیل-  تابلو پلکسی- – تابلو پیکسلی – تابلو سردر مغازه – تابلو ترمووود – تابلو لایت باکس – تابلو طلایی و تابلو چلنیوم هفت رنگ  تابلو چلنیوم الماسی –  تابلو چلنیوم کریستال – تابلو نئون پزشکی  ،  نئون پلاستیک و  تابلو نئون شیشه ای –  تابلو نئون

تابلو لاس وگاسی – تابلو آلومینیوم – تابلو فلزی – تابلو وکیوم – تابلو فلکسی فیس – لایت باکس

بسته بندی | Packaging

بسته بندی یا همان Packaging ترکیبی از هنر، صنعت و تکنولوژی برای بهبود شرایط نگهداری، حمل و نقل، بازاریابی و استفاده از یک محصول است. بسته ‌بندی محصول عبارت است از هرگونه ظرف یا بسته‌ای که محصول در آن برای فروش به بازار عرضه می‌شود یا به‌ وسیله آن اطلاعات لازم در مورد محصول به مصرف ‌کنندگان منتقل می‌شود.

کاتالوگ | بروشور | ست اداری

کاتالوگ یا کالانما کتابچه و یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد.کاتالوگ از طرف تولید کننده محصول/ ارائه دهنده خدمات به مصرف کننده/ مشتری جهت معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود.
کاتالوگ محصولی است که از بسیاری جهات دارای تشابه‌های قابل توجه با بروشور است. ولی عمده تفاوت آن با بروشور در چگونگی معرفی موضوع است. موضوع در کاتالوگ بصورت فهرست وار معرفی می‌شود. به عبارت دیگر، در کاتالوگ تنها فهرستی معمولاً مختصر از موضوع را ارائه می‌شود، در حالی که در بروشور مطلب بطور مفصل و دقیق طرح میگردد. این تفاوت کلیدی می تواند تعیین کننده ی تفاوت کاربرد کاتالوگ نیز باشد.

به مجموعه سربرگ، کارت ویزیت و پاکت نامه و … ست و یا اوراق اداری گفته می شود. در کنار آن ها، مواردی همچون کاغذ یادداشت، فلش کارت، کارت های اعتباری و پرسنلی، لیبل وسایل و … می توانند طراحی شوند که در مجموع یکی از ارکان هویت بصری هر مجموعه‌ای خواهد بود.

لوگو | آرم | نشانه

لوگو نماد و معرف هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو خوب طراحی شود، معرف قدرتمند و با ارزشی برای نام تجاری یا برند خواهد بود. از اینرو طراحی یک لوگوی موثر برای یک برند نسبت به سایر اقلام گرافیکی، نیاز به خلاقیت و تلاش بیشتری دارد.

خدمات و نمونه کارها

طراحی لوگو

طراحی و چاپ کاتالوگ ، بروشور

طراحی و چاپ سربرگ ، پاکت ، کارت ویزیت

طراحی و چاپ لیبل محصولات و بسته بندی

طراحی و اجرای انواع تابلو

طراحی و اجرای بیلبوردهای سطح شهر و جاده ای